رودیا پلاست
خانه / سطل پلاستیکی / پخش سطل پلاستیکی رنگ 20 کیلویی سفید

پخش سطل پلاستیکی رنگ 20 کیلویی سفید

پخش سطل پلاستیکی رنگ 20 کیلویی و لیتری سفید رنگ با قابلیت انواع چاپ بر روی آن مانند سیلک، غلطکی و iml کاملا امکان پذیر است. حداقل تیراژ قابل تولید برای آل ام ال هزار عددی است که می توانیم با قیمت فروش بسیار خوبی در خدمت تان باشیم.

سطل رنگ 20 کیلویی

سطل پلاستیکی رنگ در ابعاد و اندازه های متفاوتی قابل تولید است. معمولا تولید کننده سطل پلاستیکی برای تولید آن ها می تواند به صورت ظاهری زیر تولیداتش را به بازار عرضه نماید:

  • بیضی
  • دایره ای
  • چهارگوش

اکثریت خریداران سطل رنگ، آن را به صورت دایره ای و بعضی ها بیضی سفارش می دهند.

برای تمامی خریداران خرده رنگ جا افتاده است که سطل رنگ دایره ای است و این ریسک را کارخانجات تولید رنگ فعلا به خود نداده اند که از سطل رنگ مربع یا مستطیلی برای بسته بندی خود استفاده نمایند.

سطل رنگ پلاستیکی

سطل پلاستیکی 20 لیتری یکی از معمول ترین نوع بسته بندی برای رنگ ها در تمامی جهان به شمار می آید و یک نکته مهمی که برای آن ها باید در نظر گرفت، قرار دادن درب در فضای خلع سطل است به صورتی که مانع خشک شدن رنگ درون سطل پس از گذشت سال ها گردد.

پخش سطل رنگ 20 لیتری

معمولا امروز فروشنده ها و تولید کننده های سطل رنگ، برای اینکه بتوانند نیاز خود را مرتفع نمایند، به سفارش های تعداد بالا رجوع می کنند تا بتوانند با خرید مواد اولیه ارزان، قیمت پایین تر تمام شده ای برای سطل های خود به ثمر داشته باشند.

سطل رنگ 10 کیلویی

یکی از ویژگی های مهم سطل رنگ، ضد ضربه بودن آن برای رهایی از ارتفاعات حداقل 5 متری می باشد. چرا که امکان این اتفاق وجود دارد و اگر پس از ریختن محصول در آن، درب به هر دلیلی باز شود، متاسفانه گرفتاری شدیدی برای مصرف کننده بوجو خواهد آورد.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پلاستیک ایرانی
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

سطل لیمون برنج

قیمت سطل برنج لیمون پلاستیکی 10 کیلویی پیمانه دار

سطل برنج لیمون که به صورت کاملا پلاستیکی در رنگ ها مختلف تولید می شود، …