رودیا پلاست
خانه / سطل / قیمت سطل زباله آویز کابینتی کوچک ارزان

قیمت سطل زباله آویز کابینتی کوچک ارزان

سطل زباله آویز کابینتی کوچک یکی از بهترین اختراعات بشر به شمار می آید. اگر دقت کنید تمامی خانم های خانه دار در این زمینه که آشغال های ریز خود را کجا بریزند مشکل داشتند. مجبور می شدند که مداوم سطل زباله پدالی خود را باز نمایند. اما با قیمت ارزان تمام شده این محصولات، دیگر نیازی به این کار نیست.

سطل زباله آویز کابینت

البته باید بیان نمود که سطل آویز کابینتی خود دارای انواع مختلفی است که مهم ترین آن ها به صورت زیر می باشد:

  • ریلی
  • آویز

مدل ریلی که درون کابینت قرار می گیرد، توسط ریل هایی قابلیت جابجایی دارد و به عنوان همان سطل پلاستیکی همه کاره که معمولا زیر سینک در آشپزخانه ها قرار داده می شد، امروزه کاربرد پیدا کرده اند.

مدل های زیبایی برای سطل زباله کابینتی ریلی می توان یافت که حتما در صورتی که می خواهید از این مدل سطل ها استفاده نمایید، با سازنده کابینت های منزل خود مشورت کنید و ابعاد و اندازه سطل کابینتی را قبل از ساخت به او بدهید که بتواند با توجه به آن ها اقدام به ساخت سطل نماید.

سطل زباله کابینتی ریلی
سطل زباله کابینتی ریلی

قیمت روز سطل زباله آویز کابینتی

اما قیمت روز این محصول چقدر است؟ نحوه دریافت محصول به چند طریق صورت می گیرد؟

دقت نمایید که قیمت پلاستیک همه روزه در حال تغییر است.

پس از تاریخ برج اردیبهشت سال 97، با افزایش 4 برابری نرخ ارز، قیمت مواد اولیه پلاستیک که صادارتی هستند، با افزایش روز مواجه شد.

اما با کاهش قیمت نرخ ارز در برج آبان سال 97، دوباره شاهد کاهش قیمت مواد اولیه پلاستیکی شدیم و به همین منظور نمی توانیم قیمت را به روز در این خبر قرار دهیم.

سطل زباله کابینت

ترجیحا سعی نمایید در صورتی که تمایل دارید قیمت روز محصولات را داشته باشید، هر روز با مدیران فروش مجموعه رودیا پلاست ارتباط بگیرید تا قیمت سطل آویز کابینتی زباله خدمت تان ارائه گردد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پلاستیک ایرانی
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

سطل 60 لیتری زباله

قیمت سطل زباله 60 لیتری چرخدار پلاستیکی درب دار

قیمت سطل زباله 60 لیتری چرخدار پلاستیکی درب دار که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار …