رودیا پلاست
خانه / سطل / سطل برنج / خرید سطل برنج پلاستیکی بدون پیمانه همه کاره

خرید سطل برنج پلاستیکی بدون پیمانه همه کاره

خرید سطل برنج پلاستیکی بدون پیمانه که به نام همه کاره نیز معروف می باشد، با قیمت مناسب می تواند تولید و به شما مشتریان عزیز عرضه گردد. خوبی این محصولات این است که به دلیل بزرگ بودن قطر دایره درب نسبت به کف، می توانند به راحتی در یک دیگر فرو روند و حمل نقل بسیار راحت شوند.

سطل برنج پلاستیکی بدون پیمانه

برای نگهداری برنج، راحت ترین کار استفاده از سطل پلاستیکی است که هم ارزان تمام می شود و به دلیل داشتن درب می تواند از انواع حشره ها جلوگیری نماید.
البته کاری که سطل پلاستیکی 60 لیتری برای برنج انجام می دهد کاملا متفاوت از کاری است که یک سطل پلاستی برنج مناسب آشپزخانه پیمانه دار می خواهد انجام دهد.
یک سطل برنج آشپزخانه باید کوچک و حداکثر 10 کیلویی باشد که حجم زیادی را در آشپزخانه به خود اختصاص ندهد و راحتی یا دسترس پذیری زن خانه دار را به سطل زباد نماید.
در حالی که یک سطل همه کاره به دلیل اینکه از حجم 12 الی 60 لیتری آن به دو صورت درب قفل شو یا بدون قفل وجود دارد، می تواند به راحتی نیاز نگهداری برنج را مرتفع نماید.

خرید سطل همه کاره

سطل همه کاره می تواند برای انواع مختلفی از محصولات به کار آید که یکی از آن ها برنج است.
به جز برنج محصولاتی که می تواند کار نگهداری را برای مان انجام دهد به صورت زیر است:

  • نخود
  • لوبیا
  • عدس
  • ماش
  • شکر
  • قند

کل محصولاتی که در آشپزخانه ها یا انبار ها برای نگهداری نیاز به یک مکان بسیار امن دارد را می توان از این سطل ها استفاده نمود.
قیمت فروش سطل همه کاره که جزو قدیمی ترین مدل های تولیدی سطل در کشور ما از گذشته تا به امروز به شمار می آید، در تعداد قطعا مناسب خریداران خواهد بود.

خرید سطل همه کاره

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پلاستیک ایرانی
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

سطل 60 لیتری زباله

قیمت سطل زباله 60 لیتری چرخدار پلاستیکی درب دار

قیمت سطل زباله 60 لیتری چرخدار پلاستیکی درب دار که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار …